Umów się na wizytę
Idea kliniki

Klinika Eneida miejsce, w którym możemy porozmawiać otwarcie i szczerze o Waszych problemach bez ograniczeń czasowych i proceduralnych.

Eneida_Idea-kliniki-995x809_1
Indywidualne podejście do pacjenta

Musimy uświadomić sobie, że każdy przypadek jest inny. W procesie diagnostyki i leczenia, na przestrzeni wielu lat doświadczeń, trudno znaleźć dwa takie same przypadki.

Brzmi to szczególnie, ale jeden przypadek niepłodności zawsze dotyczy dwóch osób – pary – kobiety i mężczyzny. Najważniejsze jest postawienie diagnozy. Zestawienie stanu zdrowia dwóch osób daje możliwość oceny rokowania, możliwego leczenia, indywidualizacji postępowania terapeutycznego. Postępowanie schematyczne w wykonywaniu procedur terapeutycznych jest znacznym uproszczeniem i nie daje przestrzeni do indywidualizacji procesu leczenia.

Stan zdrowia prokreacyjnego trzeba ocenić u każdego z partnerów z osobna, zestawić rokowanie i zaproponować leczenie. Poznanie pacjenta i postawienie diagnozy powala na wprowadzenie poprawek😊. Każdy z nas jest inny, może w początkowej ocenie choroba jest taka sama, ale różnie reagujemy na leki, czasem trzeba modyfikować założenia i leczenie.   

Eneida_Idea-kliniki-995x809_3
Holistyczne podejście

Dokładamy wszelkich starań, aby Klinika była profesjonalna i przyjazna pacjentom oraz by z naszą pomocą szybko wracali do zdrowia, również zachodzili w ciążę. Problemy naszych pacjentów dotyczą ich intymnej sfery życia, stąd właściwa atencja i zrozumienie stanowią integralną część naszej pracy i w naszym pojęciu świadczą o profesjonalizmie lekarza. Klinika Eneida specjalizuje się w leczeniu niepłodności, włącznie z zastosowaniem metod wspomaganego rozrodu. Leczenie niepłodności wymaga wiedzy z zakresu ginekologii i położnictwa, diagnostyki złożonych zaburzeń hormonalnych leżących u podstaw niepłodności, zaburzeń cyklu miesiączkowego, objawów nadmiaru androgenów etc.

Eneida_Idea-kliniki-995x809_2
Dostępność

Wyposażenie Kliniki Eneida w najnowocześniejszy sprzęt i urządzenia medyczne oraz duże doświadczenie lekarzy pozwalają na pełną diagnostykę i leczenie w jednym miejscu. Szanujemy wydane u nas pieniądze i optymalizujemy proces leczniczy nie tylko ze względu na oszczędność, lecz także w trosce o poświęcony przez pacjenta czas na wizyty lekarskie, badania itd. Wszystkie wyniki badań wykonanych w naszej klinice są dostępna dla pacjenta, a o nieprawidłowościach informujemy bezpośrednio pacjenta.
Na pierwszej wizycie rozpoczynamy od rozmowy z pacjentem zbieramy wywiad ukierunkowany na ocenę zdrowia prokreacyjnego i ogólnego, wywiadu i chorób z przeszłości, wywiadu rodzinnego. Znaczenie ma cukrzyca w rodzinie, choroby autoimmunologiczne, tarczyca, alergie, stany zapalne w organizmie, zęby, migdałki, środowisko pracy (narażenie na czynniki chemiczne, termiczne, promieniowanie elektromagnetyczne, radiotelefon - etc.), dieta, nadwaga, odchudzanie, sport albo jego brak, nikotynizm, leki stosowane w innych chorobach.

Galeria
Zaprojektowaliśmy nasze wnętrza z myślą o profesjonalizmie i cieple koniecznym do przejścia trudnych działań w procesie leczenia niepłodności.

Oto kilka zdjęć z miejsca naszej pracy zaprojektowanych dla Was.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookie w Twojej przeglądarce.