Umów się na wizytę
Zapłodnienie pozaustrojowe In Vitro

Zapłodnienie pozaustrojowe nasieniem dawcy

Eneida_Usługi_InVitro_995x80Zapłodnienie pozaustrojowe nasieniem dawcy9

Nasienie anonimowego dawcy

Niekiedy w czasie  diagnozowania pary w kierunku niepłodności, okazuje się, że parametry nasienia partnera/męża są skrajnie obniżone lub stwierdza się brak plemników w ejakulacie. W takim przypadku Pacjenci wspólnie z lekarzem mogą podjąć decyzję o skorzystaniu z nasienia anonimowego dawcy.

Po wypełnieniu karty fenotypowej na podstawie cech oraz grup krwi dobiera się najbardziej odpowiedniego dla danej pary dawcę. Próbka nasienia zostaje zarezerwowana, a para może przystąpić do przygotowania do procedury IVF.

Współpracujemy z najlepszymi

Bank nasienia

Aby zapewnić wysoką jakość oferowanego nasienia oraz szerokie spektrum grup krwi i fenotypów dawców, podjęliśmy współpracę z European Sperm Bank (ESB). Dostarcza on próbki nasienia dawców do ponad 60 krajów od 2004 roku. Nasienie odpowiednio dobrane, odpowiedniej rasy ( dominująca rasa w Polsce to rasa kaukaska), zamrożone, pozostaje w depozycie naszej kliniki.

Nasienie kandydatów na dawców jest poddawane analizie parametrów jakości, a także zdolności przeżywania plemników podczas mrożenia i rozmrażania próbki.

Kandydaci na dawców są szczegółowo diagnozowani w kierunku chorób zakaźnych, chorób dziedzicznych, sprawdza się także historię chorób w rodzinie. 

Wszystko po to, aby zapewnić naszym Pacjentom wysoką jakość, skuteczność oraz bezpieczeństwo. 

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookie w Twojej przeglądarce.